Poslední hrací den na poháru Trophy byl ve znamení zápasů o umístění a na rakovnické ženy čekal souboj o 7.-8. místo proti francouzskému Iris Hockey Lambersart. Mladý francouzský tým se snažil rakovnickým hokejistkám co nejvíce vzdorovat, ale neúspěšně. Ženy v posledním zápase předvedly sebevědomý výkon a nasázely francouzskému Lambersart 7 gólů, ukořistily si tak pro sebe celkové 7. místo.

HC 1972 Rakovník – Iris Hockey Lambersart  7:0 (3:0, 2:0, 1:0, 1:0)

V tomto zápase převzaly rakovnické hokejistky velmi rychle otěže zápasu. Už v 8. minutě poslala rakovnické ženy do vedení Kantoříková a nasměrovala tak Rakovník za vysokým vítězstvím. Ženy najednou hýřily pohybem a bylo jich plné hřiště. Ještě do konce 1/4 stihly ženy navýšit náskok na 3:0, když se dvakrát prosadila talentovaná Karolína Bašová.

Do druhé čtvrtiny rakovnické hokejistky vstoupily opět aktivně a dokázaly vyprodukovat další dva góly do sítě francouzské brankářky, trefily se Matoušková s Vorlovou. Ženy si vytvořily další příležitosti k navýšení skóre, avšak se jim nepodařilo překonat mladou devatenáctiletou Lison, stojící v bráně Lambersart.

Třetí čtvrtina nabídla spoustu šancí pro Rakovník. Ženy měly hned sérii několika trestných rohů za sebou a úspěšně proměnily jeden, když se před brankou Lambersart nejlépe zorientovala Karolína Bašová. Ze vstřeleného gólu měla velikou radost, přeci jenom se jednal o premiérový hattrick za ženy.

V poslední čtvrtině byl obrázek hry stejný, rakovnické ženy stále vyvíjely tlak na soupeřky a chtěly přidat další branky. V 52. minutě se dočkaly, trefila se znovu Anička Vorlová a stanovila tak konečný stav na 7:0.

Střelkyně Karolína Bašová byla z dnešního výkonu celého týmu nadšená: ‚‚Do dnešního zápasu jsme vstupovaly s jedním heslem:,,Jdeme si pro výhru!” V týmu panovala dobrá nálada a odhodlání na hřišti nechat vše. Zápas svým gólem nastartovala Klárka, což nám dost pomohlo. Byly jsme schopné si balón rozdávat, vytvářely jsme si hezké příležitosti a začaly padat další góly. V poločase bylo skóre 5:0 a nehodlaly jsme polevit. Udržely jsme tempo i konečný tlak Francouzek a z turnaje si odvážíme nejen vybojované 7. místo, ale hlavně spoustu zkušeností.‘‘