1. OPATŘENÍ PROTI COVID-19!
  2. Akce 2021: Soustředění dorostenců a dorostenek
  3. 1. Pozemkářský příměstský tábor
  4. 15. Pozemkářský kemp v Jesenici
  5. Muži obsadili 5. místo na PMEZ v Bulharsku

Vize

Jaký bychom to byli klub, kdybychom se spokojili se stavem, který v klubu je a neuvažovali o nových plánech a cílech do budoucna, jak ho vylepšit. HC 1972 Rakovník má své plány a cíle, kterých by chtěl, v blízké budoucnosti, dosáhnout a rádi bychom se s vámi o ně podělili. Pojďme se na ně podívat:

Zázemí

• zajištění venkovního hřiště, zajištění hal pro zimní sezonu, sportovních pomůcek
  • rekonstrukce šaten
  • rekonstrukce areálu – nová tribuna, vytvoření klubového fitka, nákup nových branek, rekonstrukce střídaček

Počty týmů a hráčů

• Cílem je, dosáhnout do 4 let 18 týmů z čehož by měly být 4 týmy seniorské a 14 týmů mládežnických, plus ještě veteránský tým. Co se týče počtu hráčů, zaměříme se především na spolupráci se školami a pořádání náborových akcí, kdy bychom rádi nabírali nové členy. Cílem je 25 nových členů ročně.

Spolupráce s kluby a školami

• S kluby – v rámci školení trenérů, pomocí přípravných turnajů, uspořádání kempů ve spolupráci s jinými kluby
  • Školami – přivedení dětí na náborové akce, akce pořádané klubem – ME, poháry evropských klubů

Náborové a propagační akce

• Nábor v průběhu celého roku přes stávající členy, hráče, rodiče, kteří doporučují klub svým známým, kolegům v práci.
  • Uspořádání speciálního tréninku, turnaje, soutěžního dne, kdy si děti z oddílu budou moct pozvat své kamarády z venku.
  • Nábory ve školkách, školách, školních družinách
  • Propagační akce na hřišti pro veřejnost spojená s ME, evropským pohárem, extraligovým zápasem, turnajem dětí, Dnem dětí, Čarodějnicemi, zahájením, ukončením sezóny
  • Propagační stánek oddílu na akcích pořádaných městem, jinými oddíly, DDM, školami.
  • Propagace v regionálním tisku, na internetu, v MHD, polepem na klubovém autě.

Základní sportovní cíle

• V dospělých kategoriích boj o titul mistrů ligy – systematická výchova hráčů již od nejnižších kategorií. Účast na turnajích mistrů evropských zemí.
  • Dorost – boj o titul mistrů ligy, výchova hráčů pro národní tým a seniorské týmy
  • U6-U14 – docílit u dětí radosti ze hry, výsledky jsou až druhořadé. Vychováváme hráče pro výsledky od dorostu výše.

Počty, obsazenost a vzdělávání trenérů

• Každá kategorie 1 hlavní trenér + 2 asistenti. Vzdělávání trenérů formou klubových školeních, svazových školeních a účasti na školeních ČUS.

Dopravu na utkání, soustředění

• U6-U18 – 2 klubové tranzity – každý o kapacitě 9 osob, objednávání autodopravy Šíma
  • Klubový tábor, soustředění – Anexia s.r.o
  • Muži a ženy – využívání klubových tranzitů, doprava vlastními auty

Mimo soutěžní aktivity

• Dětský tábor
  • Příměstský tábor
  • Klubové herní kempy
  • Školení trenérů
  • Náborové akce

Chcete být i vy součástí naší vize? Chcete se zapojit do rozvoje našeho klubu? Máte návrhy, co bychom mohli vylepšit? Neváhejte nás kontaktovat na našem webu či facebooku. Budeme se těšit na případné návrhy.