1. Ženský hokej na špičkové evropské úrovni. Trophy byl jeden velký zážitek
  4. Bojovný výkon nakonec na výhru nestačil
  5. Rakovnické ženy už vyhlíží první zápas na Trophy

Vize

Jaký bychom to byli klub, kdybychom se spokojili se stavem, který v klubu je a neuvažovali o nových plánech a cílech do budoucna, jak ho vylepšit. HC 1972 Rakovník má své plány a cíle, kterých by chtěl v blízké budoucnosti, dosáhnout a rádi bychom se s vámi o ně podělili. Pojďme se na ně podívat:

Zázemí

• zajištění venkovního hřiště, zajištění hal pro zimní sezonu, sportovních pomůcek
  • rekonstrukce šaten
  • rekonstrukce areálu – nová tribuna, vytvoření klubového fitka, nákup nových branek, rekonstrukce střídaček

Počty týmů a hráčů

• Cílem je dosáhnout do 4 let 18 týmů, z čehož by měly být 4 týmy seniorské a 14 týmů mládežnických, plus ještě veteránský tým. Co se týče počtu hráčů, zaměříme se především na spolupráci se školami a pořádání náborových akcí, kdy bychom rádi nabírali nové členy. Cílem je 25 nových členů ročně.

Spolupráce s kluby a školami

• S kluby – v rámci školení trenérů, pomocí přípravných turnajů, uspořádání kempů ve spolupráci s jinými kluby
  • Školami – přivedení dětí na náborové akce, akce pořádané klubem – ME, poháry evropských klubů

Náborové a propagační akce

• Nábor v průběhu celého roku přes stávající členy, hráče, rodiče, kteří doporučují klub svým známým, kolegům v práci.
  • Uspořádání speciálního tréninku, turnaje, soutěžního dne, kdy si děti z oddílu budou moct pozvat své kamarády z venku.
  • Nábory ve školkách, školách, školních družinách
  • Propagační akce na hřišti pro veřejnost spojená s ME, evropským pohárem, extraligovým zápasem, turnajem dětí, Dnem dětí, Čarodějnicemi, zahájením, ukončením sezóny
  • Propagační stánek oddílu na akcích pořádaných městem, jinými oddíly, DDM, školami.
  • Propagace v regionálním tisku, na internetu, v MHD, polepem na klubovém autě.

Základní sportovní cíle

• V dospělých kategoriích boj o titul mistrů ligy – systematická výchova hráčů již od nejnižších kategorií. Účast na turnajích mistrů evropských zemí.
  • Dorost – boj o titul mistrů ligy, výchova hráčů pro národní tým a seniorské týmy
  • U6-U14 – docílit u dětí radosti ze hry, výsledky jsou až druhořadé. Vychováváme hráče pro výsledky od dorostu výše.

Počty, obsazenost a vzdělávání trenérů

• Každá kategorie 1 hlavní trenér + 2 asistenti. Vzdělávání trenérů formou klubových školení, svazových školení a účasti na školeních ČUS.

Dopravu na utkání, soustředění

• U6-U18 – 2 klubové tranzity – každý o kapacitě 9 osob, objednávání autodopravy Šíma
  • Klubový tábor, soustředění – Anexia s.r.o
  • Muži a ženy – využívání klubových tranzitů, doprava vlastními auty

Mimo soutěžní aktivity

• Dětský tábor
  • Příměstský tábor
  • Klubové herní kempy
  • Školení trenérů
  • Náborové akce

Chcete být i vy součástí naší vize? Chcete se zapojit do rozvoje našeho klubu? Máte návrhy, co bychom mohli vylepšit? Neváhejte nás kontaktovat na našem webu či facebooku. Budeme se těšit na případné návrhy.