Před nedávnem skončilo Mistrovství Evropy U19 ve švýcarském Curychu a pro naši reprezentaci dívek dopadl skoro na výbornou. Po smolné prohře v semifinále s Rakouskem hrály další den dívky „pouze“ o bronz proti Polsku. Zápas s přehledem vyhrály 5:2 a mohly slavit bronzové medaile. Dívky jely na turnaj s ambicí postoupit do nejvyšší divize, to se ale bohužel nepodařilo a musely se spokojit jen se třetím místem. Na ME se představily tři rakovnické hráčky Veronika Přibíková, Alena Jerijová a Rozárie Mrázová.

„Z ME jsme se vrátily se 3 výhrami, 1 remízou a 1 prohrou, která přišla v nesprávný čas. I když jsme nejdůležitější zápase na turnaji nezvládly, jsem na nás hrdá. Byly jsme tým, který dal na turnaji nejvíce gólů. Krásné akce zakončené překrásnými góly se nacházely v každém zápase. Každou minutou na hřišti jsme se stávaly silnějším týmem, jehož bylo těžké zastavit. Stály jsme při sobě, a i přes prohrané semifinále jsme se vzchopily a zaslouženě jsme si odvezly medaili na krku, svěřila se Veronika Přibíková.“