Minulý týden se na rakovnickém hřišti pořádal premiérový SportWays hokejový kemp v České republice. SportWays je celosvětově známé pořádáním hokejových kemp s velmi pozitivní ohlasy. SportWays ve spolupráci s ČSPH uspořádali velice povedený kemp, které děti hodně nadchl a už nyní jim chybí. Program byl velice nabitý, takže děti neměly moc času odpočívat, ale za to si užily dosti srandy jak na hřišti, tak i mimo něj.

Tohoto hokejové kempu se zúčastnili i rakovničtí hráči a hráčky – Jakub Klaban, Matěj Ostaš, Vojtěch Ohnemichl, Jiří Kutílek, Filip Svatoň, Karolína Ďurišová a Sára Přibíková. Filip Svatoň musel bohužel kemp opustit hned po prvním dni kvůli zdravotním potížím. Jako trenéři se kempu zúčastnili Tomáš Branšovský a Tomáš Tran.

„Tréninky byly na velmi vysoké úrovni. Holandští trenéři společně s českými pro nás připravili velmi zajímavý program, ať už z hlediska hokejové, tak i z toho společenského. Během dne jsme se na hřišti učili nové hokejové dovednosti a večer se zase pobavili u společenských aktivit, řekl Jakub Klaban. “

„SportWays bylo skvělé, hodně jsme se toho za ten týden naučili a bylo to zábavné. Seznámili jsme se s mnoha hráči i z ostatních klubů a zažili jsme společně týden plný nezapomenutelných zážitků, řekla o kempu Sára Přibíková.“

„Musím poděkovat ČSPH za možnost být u prvního SportWays kempu v ČR jako trenér a byl to skvělý zážitek to vidět také té z druhé strany. Naučil jsem se během toho týdne spoustu nových věcí a načerpal zase nové zkušenosti jako trenér. Musím uznat, že měli velice dobře vyladěný program a bylo vidět, že něco takového nepořádají poprvé, doplnil Tomáš Tran.“

Foto z kempu od Petra Branšovského: https://www.zonerama.com/PetrBransovsky/Album/7495423