Muži a ženy zahájili halovou sezónu turnajem v německém Schwabachu.

Ženy celým turnajem procházely velmi snadno a slavily jednu výhru za druhou. Narazily až v posledním zápase ve skupině, v gólové přestřelce nakonec brali jeden bod za remízu s Mnichovem 5:5. Remíza ale i tak stačila a poslala naše ženy rovnou do finále, kde se utkaly se Schwabachem. Zde ženy poprvé poznaly hořkost porážky na turnaji a naneštěští přímo ve finále, ve kterém domácímu výběru ve velice vyrovnaném zápase nakonec podlehly 1:2.

Muži procházeli turnajem taktéž bez větších problémů, avšak poslední zápas ve skupině se jim nevydařil a prohráli 4:5 s Würzburgem. Nenavázali tak na ženský tým a finále si nezahráli. Finálové utkání přenechali nakonec jinému českému týmu, plzeňskému Bolevci, který se utkal o celkové prvenství na turnaji též s domácím Schwabachem. Do finále se muži nepodívali kvůli horšímu rozdílu skóre, a tak se museli spokojit jen s konečným 3. místem.

Celkově tento turnaji dopadl dobře i s ohledem na výsledek. Samozřejmě byly vidět nějaké chyby, které se ale během sezóny jistě tréninkem odstraní. Halová sezóna teprve začíná, takže se letos určitě máte na co těšit!

Muži letos obhajují titul z minulého roku a také je čeká v únoru pohár EuroHockey Indoor Club Challenge I v bulharské Varně. Ženy naopak chtějí titul vrátit po dlouhé době zpět do Rakovníka a udělají vše pro to, aby vylepšily 2. místo z minulého roku.

Sestava žen: Kopřivová T. (GK), Matoušková V. , Treglerová B. , Čermáková B. , Holubová L. , Somolová T. , Bašová K. , Hanzlová K. , Přibíková V. , Daňková I. , Holubová E. , Kopřivová V.

Trenéři: Seemann M. a Ostaš J.

Sestava mužů: Seemann J. (GK), Hraba P. (GK), Ostaš Jan, Skála D. , Kopřiva D. , Krejčí J. , Hudeček I. , Karafiát M. , Trejbal Josef, Trejbal Jan, Seemann M. , Prokop M. , Tran

Trenér: Hraba Pavel