Pro spokojenost každého z nás je důležité, cítit se dobře a bezpečně. O to víc to pak platí u dětí a zejména u těch, které přijdou do nového prostředí a mezi cizí lidi. Pro to, aby se u nás všichni cítili „jako doma“, se snažíme dělat možné i nemožné a většina z nás to bere jako samozřejmost. Možná proto už nás ani nenapadá dětem připomínat, že stále existují šikana, psychický nátlak či dokonce sexuální obtěžování. Jelikož i Český svaz pozemního hokeje si je těchto negativních jevů vědom, rozhodl se s nimi bojovat a mezi všechny své členy vnést více povědomí o této problematice a o způsobech, jak s tím bojovat.

Pro zatím si níže můžete přečíst memorandum vydané Českým svazem pozemního hokeje. Každý, kdo by měl nápad, jak pomoci či chuť se přímo zapojit, tak kontaktujte asistentku klubu Zuzku Dudovou.

Memorandum ČSPH