1. DOROSTENCI SE STALI HALOVÝMI MISTRY ČR 2019!
  2. Halové zlato pro tým mužů!!!
  3. Mistrovstí Evropy dívek do 18 let
  4. Staň členem bezva party
  5. Ženy stříbrné a muži čtvrtí

Pozemní hokej je olympijský sport s bohatou tradicí, který se v Rakovníku hraje od roku 1972, kdy vznikl klub TJ Lokomotiva Rakovník. V průběhu let se Rakovníku začalo dařit sbírat sportovní úspěchy, jedním z nich byl titul mužů v roce 1993. V roce 1994 nastoupili muži v Poháru mistrů evropských zemí už pod současným názvem HC 1972 Rakovník. Oba seniorské týmy (ženy i muži) nastupují v české nejvyšší soutěži s těmi nejvyššími ambicemi. Tým žen skončil v posledních dvou letech těsně pod vrcholem na stříbrné příčce. Rakovnický klub každoročně produkuje řadu reprezentantů.

V současnosti reprezentuje klub v národním seniorském týmu mužů Martin Seeman a Tomáš Jahoda, v národním týmu žen najdeme jména jako Anna Vorlová, Tereza Ohnemichlová nebo Klára Hanzlová. Úspěchy slaví i mládežnická družstva, ve kterých je velké množství hráčů v hledáčku reprezentačních trenérů.

Pozemní hokej je celoroční sport, který se převážně hraje na umělé trávě v počtu jedenácti hráčů, jeho halová varianta se pak hraje v šesti. Sídlem klubu je stadion SK Rakovník, kde je od roku 2017 položen jeden z nejkvalitnějších povrchů v zemi, na kterém se pravidelně konají i mezinárodní turnaje. Posledním takovým turnajem bylo Mistrovství Evropy hráček do 18 let v roce 2018.

Download Best WordPress Themes Free Download

Demos