Dnes skončil v pořadí již třetí příměstský tábor s pozemním hokejem, který se konal od pondělí do pátku. Cestu na letošní tábor si našlo bezmála 40 dětí. Děti si celý týden náramně užívaly program letošního příměstského tábora plný her, sportu, zábavy a výletů.

V pondělí ráno začal další ročník našeho tábora. Rodiče přivezli své děti a vyrazili do práce. Rozloučení s rodiči se u některých dětí neobešlo bez pár kapiček slz. Dopolední programy probíhaly většinou na hřišti, kde se hrály různé hry, soutěže a další sportovní aktivity jako fotbal, funkey hokej nebo házená. Odpolední bloky byly také vždy plný sportovních aktivit, na hřišti i mimo něj.  Program tábora byl velmi nabitý, ale našel se čas i na cyklovýlet do Senomat na skvělou zmrzlinu nebo se zašlo také na Tyršovo koupaliště, kde byly pro děti připraveny další zajímavé aktivity.

Poslední hodiny tábora nám sice připravený program a plán pro zakončení zhatil déšť, ale i tak jsme dětem předali medaile za účast, nějaké sladkosti za úspěšné zvládnutí náročného týdne a rozloučili se s nimi. Týden, kde si děti našly spoustu nových kamarádů je u konce…Věříme, že si letošní ročník děti nesmírně užily a těšíme se na další ročník příměstského tábora s pozemním hokejem.

Uvidíme se příští rok…