Po téměř dvou letech se opět rozjely naplno halové soutěže. Hala je především náročnější na techniku a pohyb, tudíž pro většinu hráčů byl přechod z venkovní části do té halové přeci jen složitější. Ale postupem času si na to opět zvykáme a každým tréninkem je vidět zlepšení. Pro starší kategorie se změnila hrací doba ze 4×10 min na 4×15 min a přibyla také nová pravidla.

Halová soutěž začala už před 14 dny pro mladší kategorie. Benjamínci, přípravka a mladší žákyně si zajeli na své zápasy a turnaje do Plzně a bylo vidět, že na to děti nezapomněly. K vidění byly krásné akce a ještě krásnější góly. Vidět, jak se děti znovu baví halovým hokejem, rodiče fandící svým dětem. Hrajeme hokej ale hlavně pro radost a tedy pohled, jak se děti radují z gólů a vítězství, je k nezaplacení. Mladší žákyně, které mají  v soutěži hned 2 týmy, si nevedou vůbec špatně. Nachází se na průběžném druhém, resp. pátém místě. Benjamínci si turnaj v Plzni také náramně užili a bylo vidět, že se na halový hokej velmi těšili. Přípravka odehrála prozatím 2 turnaje, na prvním turnaji se pomalu rozehrávala, zvykala si na halu, a proto skončila na čtvrtém místě. Druhý turnaj už byl o něčem jiném a turnaj s přehledem vyhrála. Starší žákyně a starší žáci si vedou ve svých soutěžích také velmi slušně a věříme, že to bude jen lepší a lepší. Dorostenky svoji soutěž zahájily výhrou nad dorostenkami z Litic, ale v dalším zápase prohrály proti Bohemians Praha. Dorostencům vstup do halové sezóny vůbec nevyšel a prohráli oba své dosavadní zápasy.

O víkendu konečně rozehráli své soutěže i ty nejstarší kategorie. Muži i ženy odehráli první dvojzápasy. Muži hned v prvním zápase měli co dělat s Hradcem Králové, ale překvapení nedopustili a přestřelku s hradeckou Slavii vyhráli 7:6. Další divoký zápas odehráli v neděli proti Bohemians Praha, kdy na konci zápasu svítilo na výsledkové tabuli skóre 7:7. Ženy první zápas také zvládly bez větších problémů a deklasovaly pražské Bohemians 9:4. Druhý zápas je ale vrátil zpět na zem, když dostaly tvrdou lekci z produktivity a prohrály s obhájkyněmi titulu ze Slavie Praha 2:8. Muže čeká další extraligový zápas za 14 dní po reprezentační pauze, kdy vyzvou plzeňské Litice. Ženy odehrají další zápas také až po reprezentační pauze a čeká je další nelehký soupeř v podobě Pragovky.